To zdecydowanie najnowocześniejszy i najpiękniejszy zalew w Polsce! Bogactwo niespodzianek, wspaniałe krajobrazy i niepowtarzalny klimat sprawiają, że nie ma chyba na mapie Mazowsza bardziej atrakcyjnego zakątka dla miłośników wody i natury niż zalew żyrardowski. Noclegi zlokalizowane w okolicy czynią z tego miejsca znakomity punkt wypadowy na dłuższy urlop z rodziną lub znajomymi. Dlaczego warto tu przyjechać? Jak znaleźć nocleg w okolicy? Na te pytania odpowiadamy w poniższym wpisie.

Zalew Żyrardowski – jakie atrakcje?

Nad Zalewem Żyrardowskim trudno się nudzić. Kompleks jest pełen atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych gości. Sam zalew ma ponad 11 hektarów powierzchni! To dobra informacja dla miłośników pływania, którzy nie lubią tłoków charakterystycznych dla basenów. Ci zaś, którzy preferują bardziej leniwe formy wypoczynku, też nie muszą się obawiać walki o miejscówkę na plaży – do dyspozycji gości jest tu ponad 750-metrowa przestrzeń, na której bez trudności ulokujesz swój koc lub leżak.
Leniuchowanie nad wodą to nie jedyna przyjemność, jaka czeka Cię nad Zalewem Żyrardowskim. To wyjątkowe miejsce oferuje bowiem swoim gościom szerokie zaplecze rozrywek. Siłownia, boiska do piłki nożnej i siatkówki, małe baseny – to tylko niektóre z atrakcji. A jeśli nabierzesz ochoty na grilla, znajdziesz tu specjalną strefę, gdzie będziesz mógł przypiec sobie kiełbaskę. Warto przyjechać tu na dłużej, by móc skorzystać z pełni atrakcji, jakie oferuje Zalew Żyrardowski. Noclegi znajdziesz bez problemu na miejscu, możesz je też zarezerwować wcześniej – przez Internet

Zalew Żyrardowski noclegi

Gdzie w okolicy Zalewu Żyrardowskiego znaleźć najlepszy nocleg? Wszystkich gości zapraszamy do naszego hotelu, który jest położony niecałe 2 km od kompleksu. Trafić do nas jest niezwykle łatwo. Wyjeżdżając z zalewu, kieruj się na północny wschód w stronę ul. Adama Mickiewicza i tą ulicą jedź cały czas prosto aż dotrzesz na miejsce, tj. na ul. 1 maja 37A, gdzie znajduje się nasz hotel. W ofercie posiadamy komfortowe i świetnie wyposażone pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe. W każdym z pokojów znajduje się prywatna łazienka, telewizor, Internet, a także wygodne łóżka, które pozwolą Ci dobrze wypocząć po emocjonującym dniu nad Zalewem Żyrardowskim. Noclegi są dostępne w atrakcyjnych cenach: od 90 do 220 zł w wersji STANDARD i od 110 do 260 zł w wersji LUX. Goście hotelu mają również możliwość wykupienia śniadania w naszym bufecie za dodatkową opłatą 25 zł. Serdecznie zapraszamy!