Pokoje hotelowe

Nasza oferta

Pokoje Standard

Na pierwszej kondygnacji znajdują się pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor LCDz pełną ofertą telewizji kablowej, Internet bezprzewodowy i ze stałym łączem wliczonym w cenę pokoju.Każdy pokój posiada łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową. Na tym piętrze znajdują się pokoje standard 2, 3 i 4 osobowe.

Pokoje Standard+

Na drugim piętrze mieszczą się przestronne pokoje o powierzchni od 15 do 25 metrów. Urządzone nowocześnie w modnej kolorystyce beżowo-czekoladowej, pozwalające na spokojny wypoczynek po trudach dnia codzennego jak również po długiej podróży. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę utrzymaną podobnej tonacji co pokój, wyposażoną w kabinę prysznicową. Na tym piętrze posiadamy pokoje 1, 2, 2 z podwójnym łóżkiem 3, 4 osobowe.

Pokoje Lux

Trzecia kondygnacja to piętro z pokojami LUX oraz 1 pokój jednoosobowy. Trzy pokoje LUX, każdy o innym klimacie i kolorystyce, przeznaczone są dla najbardziej wymagających gości.Wszystkie te pokoje wyposażone są w wygodne podwójne łóżka, szafki nocne, stół z krzesłami, szafę, telewizor LCD, dostęp do Internetu. Są tu pokoje LUX TULIPANY, LUX RÓŻANY i DELUX.

Cennik

OPŁATĘ ZA POKÓJ POBIERAMY PRZY MELDOWANIU

CENNIK POKOI W BUDYNKU A
CENNIK OBOWIĄZUJE OD 01.02.2023 r.

STANDARD

STANDARD+

LUX

ŚNIADANIE 35 ZŁ

WSZYSTKIE PODANE CENY ZAWIERAJĄ PODATEK VAT

DOBA HOTELOWA TRWA OD GODZ. 14 DO GODZ. 11

MIEJSCE PARKINGOWE PŁATNE 20 ZŁ/DOBA