Park Wodny we Wręczy to największy kryty aquapark w Europie. Jeśli chcesz sprawić frajdę swoim najbliższym – zarówno tym starszym, jak i tym młodszym, wybierz park wodny Wręcza! Noclegi to kwestia, o którą nie musisz się martwić, ponieważ w okolicy znajdziesz bardzo dobry hotel, w którym wypoczniesz i nabierzesz sił na kolejne dni zabaw w aquaparku. Chcesz poznać szczegóły? Czytaj dalej!

Park wodny we Wręczy cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, to miejsce pełne atrakcji, których na próżno szukać w całej Europie! Wodna dżungla Jamango, strefa relaksu czy odprężająca saunaria to tylko niektóre z rozrywek dostępnych w Suntago. Możliwości do zabawy jest tu tak dużo, że nie sposób skorzystać z ich wszystkich w ciągu jednego dnia. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się zostać we Wręczy na dłużej, by dokończyć zabawę w kolejnych dniach. Jeśli chodzi o hotele, Wręcza i jej okolice posiada szerokie zaplecze, z którego mogą korzystać goście parku wodnego. Swój nocleg znajdą tu zarówno ci, którzy szukają czegoś w wersji premium, jak również ci, których interesuje tani hotel. Wręcza oraz pobliskie miasta zapewnią dach nad głową każdemu! A jeśli po wizycie w tłocznym i przeludnionym aquaparku marzy Ci się chwila wytchnienia i odpoczynek od nadmiaru ludzi, nasz nocleg w Żyrardowie wzorowo spełni Twoje oczekiwania. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Więcej szczegółów w kolejnym akapicie.

Nocleg Wręcza

Cichy, wygodny, komfortowy – taki powinien być idealny nocleg! Wręcza i znajdujący się tu aquapark to mnóstwo ludzi, hałas i ciągła walka o pontony 😉 dlatego dobrze by było, gdyby chociaż w nocy można było dobrze wypocząć. W naszym hotelu zapewniamy spokój i warunki, które sprzyjają komfortowemu wypoczynkowi. Dowodem na to mogą być pozytywne opinie, jakie regularnie uzyskujemy od naszych gości. Na Booking.com możemy się pochwalić wysoką oceną 8.8, która lokuje nas w czołówce noclegów w Żyrardowie! Co najbardziej chwalą sobie odwiedzające nas osoby? Oto kilka z naszych największych atutów:

1.Znakomita lokalizacja
Noclegi M4 mają świetne usytuowanie. Jeśli zjedziesz pół Polski, żeby odwiedzić park wodny Wręcza, hotel w Żyrardowie jest wręcz na rzut beretem – niespełna 10 km od Suntago!

2.Pokoje dopasowane do preferencji gości
W naszej ofercie znajdują się zarówno pokoje Standard, Standard+ oraz Lux. Każdy z nich jest wyposażony w łazienkę, telewizor LCD z kablówką, Internet i wiele innych dogodności. Dysponujemy pokojami jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowymi.

3.Tani hotel
Wręcza obfituje w hotele, jednak z racji swojego usytuowania blisko parku wodnego, ich ceny nie należą do najniższych. Nasz hotel jest atrakcyjną alternatywą, która nie zrujnuje domowego budżetu, a mimo niskiej ceny zapewni maksimum wygody i wszelkie niezbędne do wypoczynku udogodnienia.

4.Pyszne śniadania
Bufet otwarty dla gości to naszym zdaniem coś, na co warto zwrócić uwagę, wybierając nocleg. Wręcza zafunduje Ci ogrom atrakcji, które potrafią zmęczyć. Po dniu pełnym wodnych wrażeń warto się solidnie posilić. W naszym hotelu zaserwujemy Ci pyszne i pożywne śniadanie, które da Tobie i Twoim bliskim energię na cały dzień intensywnej rozrywki.

5.Cicha i piękna okolica
Jeśli będziesz chciał odpocząć od zgiełku i tłumów, które, chcąc nie chcąc, są nieodłączną cechą największego parku wodnego w Europie, nasz hotel spełni Twoje oczekiwania. Cicha okolica, znajdujący się w pobliżu park, kojący obraz ptaków pływających w stawie – to wszystko pozwoli Ci się maksymalnie wyciszyć.

Park Wodny Wręcza

Jeśli szukasz taniego hotelu w okolicach Suntago, nie mogłeś trafić lepiej! Jak do nas trafić z parku wodnego we Wręczy? Trasa jest bardzo prosta. Wyjeżdżając z aquaparku, kieruj się na południowy wschód, następnie na rondzie skręć w drugi zjazd i jedź prosto aż do kolejnego ronda. Tam również wybierz drugi zjazd i jedź cały czas prosto aż do ulicy 1 maja 37A, gdzie znajduje się nasz budynek. Długość trasy wynosi zaledwie 8,4 km, co oznacza, że z parku wodnego we Wręczy będziesz do nas jechać ok. 10 minut. Zapraszamy!