Przyjazd:

Wyjazd:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Sala szkoleniowa (konferencyjna) na wynajem

M4 to hotel, którego idea zrodziła się w odpowiedzi na potrzeby lokalnego rynku w zakresie miejsc noclegowych zarówno dla pracowników firm, jak i turystów. Z czasem dostrzegliśmy również, że rozwój naszego miasta spowodowany dynamiką gospodarczą i kolejnymi inwestycjami, wiąże się także z potrzebą organizowania różnego rodzaju szkoleń i konferencji. A naszym celem stało się stworzenie przestrzeni, by takie spotkania mogły się odbywać.

Uważamy, że aby robić coś dobrze, trzeba najpierw doskonale to poznać. Nauczyć się tego. I to nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Dlatego zanim zaczęliśmy oferować wynajem sali konferencyjnej, poznaliśmy obowiązujące wymogi bardzo dokładnie. Teraz już wiemy, jak bardzo ważna jest sala, w której konferencja ma się odbyć. Jakie powinna spełniać warunki i wymagania, a także jakich sprzętów absolutnie nie może w niej zabraknąć. Dlatego nasze sale konferencyjne wyposażone są pod każdym względem profesjonalnie i komfortowo. Zadbaliśmy o odpowiednie meble, a także zaplecze technologiczne, w tym odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Tak wyposażona sala szkoleniowa stwarza idealne warunki zarówno dla prelegenta, jak i słuchaczy.

Dlaczego właśnie my?

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm i instytucji działających na terenie naszego miasta. Kierujemy ją również do osób spoza niego. Nasz hotel leży przy drodze krajowej nr 50. Z łatwością dojedzie się do nas zarówno z Warszawy, Łodzi, jak i innych miast. Żyrardów jest alternatywą dla wielkomiejskiego szumu, od którego coraz częściej uciekamy. Ciche i spokojne, urzeka historycznymi zabudowaniami (łącznie na mapie miasta znajduje się ich niemal 300) i terenami zielonymi. W wolnym czasie warto przejść się uliczkami miasta i poznać jego wyjątkowy klimat.

Na dzień, czy na dwa?

Każda konferencja jest inna. Do każdej przygotowujemy się od nowa, wpisując w indywidualne oczekiwania naszych gości. Dotyczy to nie tylko sal, ale również zaplecza gastronomicznego i noclegowego, jakie zapewniamy. Na życzenie naszych gości organizujemy przerwy kawowe, lunche, a także śniadania, obiady czy kolacje dla uczestników. Sięgając po produkty wysokiej jakości i zawsze świeże dbamy, aby zasiadając przy naszym stole goście, przeżywali prawdziwą ucztę zmysłów. Nawet, jeśli życzą sobie tylko kawy i coś słodkiego. A jeśli chodzi o nocleg, ten gwarantują nasze komfortowo wyposażone pokoje.
Zapraszamy więc do Żyrardowa.