Przyjazd:

Wyjazd:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Komfortowe noclegi

w samym centrum Żyrardowa

Pokoje hotelowe

Pokoje Standard

Na pierwszej kondygnacji znajdują się pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor LCDz pełną ofertą telewizji kablowej, Internet bezprzewodowy i ze stałym łączem wliczonym w cenę pokoju.Każdy pokój posiada łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową. Na tym piętrze znajdują się pokoje standard 2, 3 i 4 osobowe.

Zobacz ceny

Rezerwacja
Pokoje Standard +

Na drugim piętrze mieszczą się przestronne pokoje o powierzchni od 15 do 25 metrów. Urządzone nowocześnie w modnej kolorystyce beżowo-czekoladowej, pozwalające na spokojny wypoczynek po trudach dnia codzennego jak również po długiej podróży. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę utrzymaną podobnej tonacji co pokój, wyposażoną w kabinę prysznicową. Na tym piętrze posiadamy pokoje 1, 2, 2 z podwójnym łóżkiem 3, 4 osobowe.

Zobacz ceny

Rezerwacja
Pokoje Lux

Trzecia kondygnacja to piętro z pokojami LUX oraz 1 pokój jednoosobowy. Trzy pokoje LUX, każdy o innym klimacie i kolorystyce, przeznaczone są dla najbardziej wymagających gości.Wszystkie te pokoje wyposażone są w wygodne podwójne łóżka, szafki nocne, stół z krzesłami, szafę, telewizor LCD, dostęp do Internetu. Są tu pokoje LUX TULIPANY, LUX RÓŻANY i DELUX.

Zobacz ceny

Rezerwacja

Nasz cennik

Standard
Pokój 1 osobowy 80 PLN
Pokój 2 osobowy 120 PLN
Pokój 3 osobowy 150 PLN
Pokój 4 osobowy 200 PLN
Rezerwacja
Standard +
Pokój 1 osobowy 100 PLN
Pokój 2 osobowy z aneksem kuchennym 140 PLN
Pokój 2 osobowy 140 PLN
Pokój 3 osobowy 180 PLN
Pokój 4 osobowy 240 PLN
Rezerwacja
Lux
Tulipan 2 os. 200 PLN – rabat 10%
Różany 2 os. 200 PLN
DE LUX 2os. 250 PLN
Rezerwacja

Nasza Galeria